כרטיסים לליגה האנגלית

תוכן העניינים

השגת כרטיסים לליגת הכדורגל האנגלית

כדורגל באנגליה הוא ספורט שמיליוני אנשים צופים בו מדי שנה. לראות את האקשן הוא חוויה מרגשת עבור כל אלה שאוהבים אותו, אבל הבטחת כרטיסים למשחקים יכולה להיות קשה.

למעשה, אלא אם כן יתמזל מזלכם להקצות כרטיסים דרך טרוול קלאב, הסיכוי שלכם לשים עליהם יד קלוש למדי. אז אם אתם מתכננים ללכת למשחק בליגת העל האנגלית בזמן שאתם נמצאים באנגליה, יש כמה דברים שכדאי לדעת לפני שאתם מתחילים לחפש כרטיסים!

מועדוני אוהדים

מועדון אוהדים יכול להיות דרך מצוינת לפגוש אוהדים בעלי דעות דומות ולקבל כרטיסים למשחקים בקבוצת הכדורגל האהובה עליכם. אתה יכול למצוא קבוצות אלה במקומות רבים ושונים ברחבי העולם.

הם יכולים לנוע בין קומץ אוהדים למאות, ולעתים קרובות לטעון לעצמם חלקים שלמים באצטדיון. במקרים רבים, מועדוני תומכים יכולים אפילו להציע לחבריהם הנחות והטבות.

בניגוד לחברות חוליגנים, קבוצות תומכים בדרך כלל אינן מכוונות להילחם באוהדים של קבוצות אחרות; במקום זאת, הם מתמקדים בתמיכה בקבוצה שלהם ובקידום המשחק. יש להם גם קשר רשמי עם המועדון ועומדים בקשר עם ההנהלה.

למועדוני אוהדים יש בדרך כלל קבוצת ליבה שיש לה שליטה מבצעת על כל הקבוצה. יש להם גם תתי-קבוצות המאורגנות לפי מיקום, ידידות או עמדה פוליטית.

לרבות מקבוצות התומכים המצליחות ביותר יש תרבות והיסטוריה חזקה. קבוצות אלה ידועות לעתים קרובות במזמורים והנפת צעיפים.

לעתים קרובות הם משתמשים בסגנונות וגדלים שונים של באנרים עם השם והסמלים שלהם, כולל לוגו או מותג תאגידי. בנוסף, ייתכן שיש להם סחורה משלהם.

במהלך משחקים חשובים, לחלק מקבוצות האוהדים יש תצוגות גג גדולות בחלק שבו הן ממוקמות או ברחבי האצטדיון. הם יכולים לכלול בלונים, סטרימרים, כרזות ענק ואבוקות.

תצוגות אלו מוצגות בדרך כלל במשך כמה דקות לפני ואחרי המשחק. ייצורם עשוי להיות יקר ויכול להימשך חודשים להכנה.

עם זאת, חשוב לציין שתצוגות אלו אינן חובה עבור קבוצות תומכים. חלקם עשויים לבחור להחזיק אותם בגלל האווירה החיובית.

בבריטניה, ישנם 30 מועדונים בבעלות או בבעלות רוב של נאמנויות תומכים. אלה כוללים את AFC ווימבלדון, אקסטר סיטי, פורטסמות' וויקומב וונדררס.

בעוד שהדו"ח טוען שבעלות על אוהדים היא אפשרות מעשית למועדונים מתקשים, הוא גם מציין שיכול לקחת זמן לבצע את המעבר. ואם מועדונים היו על סף פשיטת רגל, לעתים קרובות קשה לגייס כספים למכירת מניות.

למעשה, כמה מועדונים שעברו רכישת מניות רוב התקשו להישאר יציבים כלכלית. זה קורה במיוחד בליגות כמו ליגת העל.

כרטיסים למשחק

לראות משחק כדורגל בשידור חי זו חוויה מיוחדת באמת, במיוחד אם אתה מבקר באנגליה בפעם הראשונה או חי כאן במשך שנים. למרבה המזל, אפשר לראות כמה מהמשחקים המובילים בעולם באנגליה ויש הרבה אפשרויות שיעזרו לכם להגיע למשחק הרצוי.

אחת הדרכים להבטיח כרטיסים היא להפוך לבעל כרטיס עונתי במועדון שבו תרצו לבקר. זו אפשרות טובה לאוהדים שיש להם תשוקה למשחק ורוצים להיות בכל משחק בית לאורך העונה.

לבעלי כרטיסים עונתיים יש גם גישה לעדיפות למשחקי חוץ ומשחקי גביע. בנוסף, הם עשויים לקבל הנחות באצטדיון על סחורה ואוכל.

ישנן דרכים רבות לקנות כרטיסים למשחקי ליגת העל, כולל רכישה ישירות מהמועדון ושימוש במתווך כרטיסים מכובד. המפתח הוא לחפש ולעשות את המחקר שלך לפני שאתה מתחייב.

בדרך כלל, מועדונים יציגו כרטיסים למכירה לעונה הבאה בערך חודש לפני מועד המשחק. עם זאת, חלקם יימכרו בהתראה קצרה, אז כדאי לעקוב אחר אתר האינטרנט של המועדון שבחרת ולהקפיד לרכוש את הכרטיסים שלך ברגע שהם יהיו זמינים.

תומכים מגלים לעתים קרובות שהם יכולים לחסוך כסף על כרטיסים על ידי שימוש במתווך בעל מוניטין או על ידי רכישה דרך אתר החלפת כרטיסים. אתרים אלו מוענקים על ידי המועדונים עצמם ולכן זה חוקי עבורם למכור כרטיסים מחדש.

מחיר הכרטיסים למשחק יכול להשתנות משמעותית מקבוצה לקבוצה. במהלך העונה שעברה, למשל, הכרטיס הזול ביותר ליום המשחק של ליברפול עמד על תשעה ליש"ט והיקר ביותר שלהם היה 81 ליש"ט.

הסיבה לכך היא שהמועדונים אינם מפרסמים מחירים באתרים שלהם זמן רב מראש, שכן הם מעדיפים לקחת בחשבון ביקוש והיצע לפני התמחור. עבור קבוצות מסוימות, זה יכול להוביל למחירים גבוהים מאוד ועבור אחרים, זה יכול להיות נמוכים.

חשוב גם לבדוק שלא מרימים אותך מישהו שמוכר כרטיס מזויף. במקרים מסוימים, מה שנקרא 'סקלרים' אלה יגבו מכם מחיר גבוה מאוד עבור כרטיס שאפילו לא קיים.

מכירה כללית

ליגת הכדורגל האנגלית היא אחת מהן האליפויות המפורסמות ביותר בעולם, והיא מושכת מיליוני אוהדים למשחקים שלה. אבל גם אם אתה אוהד מקומי, הבטחת כרטיסים למשחקי ליגת העל יכול להיות קשה.

הדרך הטובה ביותר להבטיח את הכרטיסים שלך היא להצטרף לתוכנית החברות של המועדון, שהיא בדרך כלל תשלום שנתי (עבור קבוצות מסוימות, זה נמוך עד $50 לעונה). כהטבה של חברות, תקבל גישה למכירת כרטיסים לפני שהם יוצאים למכירה כללית, ועבור חלק מהמועדונים יהיו לך עוד הטבות כמו חפצי חן, הנחות בחנות הצוות ותוכן בלעדי.

אם אינך חבר, ההימור הטוב ביותר שלך הוא לחפש כרטיסים באתרי מכירה חוזרת כגון StubHub ו-Viagogo, המציעים מושבים בשבריר ממחירם המקורי. פלטפורמות אלו גם מאפשרות לכם לבחור את דרגת המושבים שלכם, כך שתוכלו לבחור באיזה אזור באצטדיון תרצו להיות.

אבל היזהר ממוכרים של צד שלישי באתרי מכירה חוזרת. חלקם יעלו מעט את המחיר כדי להרוויח, בעוד שאחרים ימכרו כרטיסים ללא אישור מהמועדון – בסופו של דבר אתה יכול לשלם עבור חבילה רשמית הכוללת נסיעות ואירוח אבל לא את הכרטיס שלך בפועל.

אפשרות נוספת היא לקנות חבילת אירוח, שתכלול לרוב ארוחה לפני המשחק, סיור במוזיאון, סיור באצטדיון ועוד הטבות. אלה לא זולים (תחשבו בסביבות ה-PS300 בערך עבור ההתאמה הממוצעת), אבל הם בדרך כלל שווים את זה.

לבסוף, אם אתה בעל כרטיס עונתי או חבר במועדון, יש יתרון נוסף שיכול להקל על רכישת הכרטיסים: מכירות עדיפות למשחקים ספציפיים. אלה מוצעים לעתים קרובות למשחקים פופולריים בקרב תומכים, כגון משחקי דרבי.

מערכת מכירות עדיפות יכולה להיות שימושית גם עבור משחקים פחות פופולריים, כגון סיבובים מוקדמים של תחרויות גביע מקומיות או השלבים המוקדמים של ליגת האלופות. אלה נמכרים לעתים קרובות בזמן מכירות עדיפות, אבל כרטיסים שנותרו למכירה יכולים להיות זמינים לקהל הרחב, הזדמנות מצוינת לאוהדים חדשים ולמעריצים הראשונים לראות את הקבוצה האהובה עליהם בפעולה!

ספק מורשה רשמי

אירוח ונסיעות באישור רשמי מציעים חווית כדורגל איכותית ואותנטית. לעתים קרובות מוצרים אלו ממותגים עם שם המועדון או הלוגו וניתן לקנות אותם ישירות מהמועדון או דרך מספר קטן של משווקים נבחרים.

האירוח כולל מתן מספר הטבות, החל מכיבוד קל ועד לסעודה רשמית או בידור, כולל אך לא רק מתנות ופרסים. המשמעותי ביותר הוא השימוש בטכנולוגיה כדי לספק יתרונות אלו בצורה בטוחה ובטוחה ובעלות הטובה ביותר.

באופן כללי, ישנן שלוש קבוצות עיקריות של משתמשים: עובדים, לקוחות עסקיים ותעשייה והציבור הרחב. חשוב להבדיל בין משתמשים אלה ולהיות ברורים מה הציפיות שלך לפני שאתה משקיע את המזומנים שהרווחת קשה.

כתוצאה מכך, ישנם מספר מדיניות והנחיות שיעזרו לך להחליט מהי האפשרות הטובה ביותר עבורך. שימוש בקווים מנחים אלה כדי לסייע בקבלת ההחלטות שלך יקל על חווית הארנק שלך וזמן מהנה יותר במשחק. לחלופין, תוכל לבחור לדבר איתנו על הצרכים והדרישות הספציפיות שלך. נשמח לייעץ לך לגבי הפתרון המתאים ביותר עבורך ועבור הצוות שלך.

שיתוף

נושאים נוספים

כרטיסי למשחק של ברצלונה

יש ביקוש גבוה לכרטיסים למשחק בברצלונה הכרטיסים למשחק ברצלונה הולכים להיות מבוקשים מאוד. הענקיות הספרדיות כבר ניצחו בלה ליגה, אבל הם עדיין מקווים לזכות בסופרקופה

קרא עוד

כרטיסים למשחק ריאל מדריד

מה שאתה צריך לדעת על כרטיסים למשחק ריאל מדריד אם אתם מתכננים להשתתף במשחק של ריאל מדריד, יש כמה דברים שאתם צריכים לדעת על כרטיסים.

קרא עוד